Kim jestem?

Cześć!

Fajnie, że tu jesteś! TU, czyli w miejscu, w którym łączę kilka bardzo bliskich mi tematów w jedną spójną całość.

Jestem wielką miłośniczką wystroju wnętrz, uzależnioną od Pinteresta i kawy. Lubię przedmioty vintage, dlatego tak często daję starym meblom nowe życie. Ale jednocześnie uwielbiam łączyć, mieszać i eksperymentować, tak by stworzyć przestrzeń, w której czuję się najlepiej. W swoim domu ciągle coś zmieniam i przestawiam, a najlepiej kiedy dodatkowo w tle lecą akurat kolejne odcinki „Przyjaciół” (Pivot!)

 

 

A jak to wszystko się zaczęło?

Cztery lata temu wyremontowaliśmy dom, który odziedziczyliśmy po rodzicach B. i w którym mieszkamy do dziś. O metamorfozie naszego domu powstał nawet wpis, a jest on dostępny tutaj. Od tamtego czasu dzielę się na Instagramie tym, co udało nam się samodzielnie stworzyć, pokazując tym samym mały skrawek naszej codzienności, czyli po prostu #homestories.

Już wtedy byłam mocno wkręcona w temat aranżacji wnętrz, co z czasem tylko rosło w siłę. Z wykształcenia jestem psychologiem, co tylko pomogło mi lepiej zrozumieć, jak ważne jest by mieszkać po swojemu – zgodnie z tym, co się lubi i czego się potrzebuje, a nie co akurat jest modne. 

Teraz mam już za sobą kilka fajnych projektów i remontów, a o wszystkim można poczytać na blogu (niżej znajdują się linki do wpisów, które wybrałam na początek).

Za techniczną stronę bloga odpowiada właśnie B., bez którego to miejsce w ogóle by nie powstało. Jeżeli strona niespodziewanie robi jakieś psikusy, to właśnie On czuwa nad tym, by wszystko wróciło do normy!

Na co dzień jestem na Instagramie i to właśnie tam na bieżąco rozmawiamy o tym, co nowego w domu :) Znajdziesz mnie też na Facebooku i Pintereście. 

Cześć! Mam na imię Kamila i bardzo się cieszę, że tu jesteś! Zapraszam Cię do naszego domu i nie tylko! Przed nami dużo fajnych projektów, które mam nadzieję zainspirują Cię na wiele różnych sposobów i być może przyczynią się do powstania czegoś nowego i ekscytującego!

 

 

 

Na początek wybrałam dla Ciebie kilka wpisów, które mogą Cię zainteresować:

Metamorfoza naszego domu 

Home staging mieszkania na sprzedaż

Wszystko o nowym projekcie

Czym warto się kierować przy urządzaniu własnych czterech kątów