Kim jestem?


Cześć! ♥ Mam na imię Kamila i bardzo się cieszę, że tu jesteś! Łączę tutaj moje dwie wielkie miłości: psychologię i wystrój wnętrz. Nie chciałam rezygnować z żadnej z nich i wkrótce okazało się, że całkiem nieźle ze sobą współgrają i razem tworzą bardzo fajną dziedzinę: Psychologię wnętrz :)

Jestem miłośniczką wszelkich projektów DIY, uzależnioną od Pinteresta i kawy. Lubię zamieniać stare i nieciekawe rzeczy, w nowe i oryginalne. W swoim domu ciągle coś zmieniam i przestawiam, a najchętniej robię to zerkając na lecące w tle odcinki „Przyjaciół”.

Wychodzę z założenia, że ładne i przytulne wnętrze do życia nie musi równać się grubemu portfelowi i projektom architekta. Każdy może stworzyć w swoim domu miejsce, w którym będzie czuć się dobrze. 

Kocham kreatywne wyzwania, nowe pomysły i mojego B., który odpowiada za techniczną stronę bloga i bez którego to miejsce w ogóle by nie powstało :) Najczęściej jestem na Instagramie, gdzie dzielę się małym skrawkiem mojej codzienności oraz moją trzecią wielką pasją – fotografią.