Baby Shower – garden party w klimacie boho

W jeden z ostatnich letnich weekendów miałam okazję uczestniczyć i pomagać w przygotowaniach pięknej imprezy: Baby Shower. Podobnie jak wieczór panieński (wpis Boho Bridal Shower znajdziecie tutaj), jest to świetna okazja do zorganizowania garden party, szczególnie jeżeli tematyka ma być utrzymana w klimacie boho. Sceneria ogrodu nadaje się do tego idealnie, więc jeżeli tylko jest taka możliwość to przeniesienie przyjęcia na świeże powietrze sprawi, że będzie ono jeszcze bardziej wyjątkowe dla przyszłej panny młodej lub przyszłej mamy! Zresztą, zdjęcia mówią same za siebie! Zostawiam Was z kilkoma ujęciami dekoracji i wystroju. Może ktoś z Was zainspiruje się przy organizacji podobnej imprezy :)

Baby Shower Garden Party

Stół z palet – kwintesencja przyjęcia w stylu boho

Serce całego przyjęcia było właśnie tutaj! W otoczeniu zieleni, pod wielkim drzewem, na kocach i poduchach przy długim stole z palet. Organizatorka zadbała też o piękne dekoracje nad stołem – centralnie nad paletami powiewała na wietrze niebieska girlanda i własnoręcznie formowane z waty białe chmurki. Było bajkowo!

Słodki stół i tort z pampersów

Oprócz słonych przekąsek i dań, super pomysłem na tego typu imprezach jest słodki stół. Ozdabiała go ogromna dekoracja z kilkudziesięciu balonów i urocza, niebieska girlanda. Wszystkie słodkości wraz z jedną z głównych atrakcji, czyli tortem, były utrzymane w tej samej kolorystyce, co całe przyjęcie. Drugim tortem był ten z pampersów – nie tylko super wygląda, ale jest przy okazji fajnym prezentem dla przyszłej mamy!

Prezenty, foto-ramka i rekwizyty do zdjęć

Kącik z prezentami sam w sobie był świetną dekoracją! Zadbałyśmy o to, by nawet opakowania prezentów zgadzały się z kolorem przewodnim imprezy, a po środku usadziłyśmy pluszowego misia trzymającego balony z helem (przez wyjątkowo silny wiatr, który nie ustał tego dnia, aż do popołudnia, miałyśmy spory problem, żeby pluszak w ogóle usiedział w miejscu, ale na szczęście ani razu nie odleciał :p).

Świetną alternatywą dla foto-budki jest foto-ramka polaroidowa. Łatwo można zrobić ją samodzielnie w domu (będzie wpis DIY na ten temat), a w połączeniu z propsami wychodzą piękne, pamiątkowe zdjęcia w oryginalnej i nietypowej formie. 

Kamila Bondos

Miłośniczka projektów DIY, uzależniona od Pinteresta i kawy. W domu stale coś zmienia i przestawia, a najchętniej robi to zerkając na lecące w tle odcinki „Przyjaciół”. Uwielbia kreatywne wyzwania, nowe pomysły i wino. Zakochana w fotografii, która szybko sprawiła, że na co dzień prawie nie rozstaje się z aparatem.

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *