Loft moodboard: projekt #interior

Głęboko chcę wierzyć, że jesteśmy już w połowie remontu i że z końcem kwietnia po gruzie i kurzu nie będzie już śladu. Na chwilę obecną wszystko idzie w tak zawrotnym tempie, że ledwo wyrabiamy się z zakupami. A dodatkowo mały metraż mieszkania wymuszający pewne niezbyt popularne rozwiązania i sklepy oraz strony internetowe krzyczące „produkt niedostępny” też nie pomagają w tej szalonej bieganinie. Staramy się jednak nie zwariować i panikujemy tylko od święta ;)

Pomyślałam jednak, że zanim zaczną się tutaj wpisy z serii #dziennik remontowy (a pierwszy taki tekst właśnie się pisze :) to szybko pokażę Wam jeszcze w jakim kierunku idziemy z wystrojem mieszkania i jaki styl będzie dominować we wnętrzu. Wspominałam już, że oboje z B. jesteśmy wielkimi miłośnikami stylu industrialnego, dlatego też zgodnie stwierdziliśmy, że trochę zaszalejemy i wciągniemy do tego mieszkania takie elementy wystroju, którymi od zawsze się zachwycaliśmy.

Przygotowałam moodboard z przeważającą kolorystyką i inspiracjami, które w miarę dobrze oddają klimat jaki chcemy stworzyć we wnętrzu. Cegła i surowy beton na pewno będą delikatnie ocieplone oświetleniem i dodatkami, chcemy jednak by wnętrze miało swój loftowy charakter.

Podoba Wam się cegła i beton na ścianach, czy raczej nie jesteście miłośnikami takiego stylu? :)

 

Kamila Bondos

Miłośniczka projektów DIY, uzależniona od Pinteresta i kawy. W domu stale coś zmienia i przestawia, a najchętniej robi to zerkając na lecące w tle odcinki „Przyjaciół”. Uwielbia kreatywne wyzwania, nowe pomysły i wino. Zakochana w fotografii, która szybko sprawiła, że na co dzień prawie nie rozstaje się z aparatem.

Powiązane wpisy

2 Discussion to this post

  1. Hania pisze:

    Ja bardzo lubię cegłę, za betonem nie przepadam. Uwielbiam połączenia bieli i szarości z naturalnym drewnem i właśnie cegłą. Tworzy się przytulny efekt :)

    • Kamila Bondos pisze:

      To prawda! :) Właśnie taki przytulny efekt chcemy uzyskać, dlatego jeszcze trochę kombinujemy z tym betonem :)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *