Odmieniona przestrzeń do pracy + botaniczne grafiki do pobrania

Nadszedł czas na odświeżenie domowego biura! Przez to, że ostatnio bardzo rzadko tu bywałam, nawet nie wiem kiedy ten kąt stał się strefą do odkładania wszystkich rzeczy, które nie mają swojego stałego miejsca w domu. Niby lądowały na biurku „tylko na chwilę”, „do ogarnięcia później” lub w ramach sprzątania innych pomieszczeń. Ale poza odgruzowaniem przestrzeni potrzebowałam też jakiejś zmiany – może nie dużej, ale na pewno takiej, która będzie bardziej zauważalna. Zdałam sobie ostatnio sprawę, że ten kąt przechodzi metamorfozę zdecydowanie najczęściej (chociaż ciężko nazwać to metamorfozą – bardziej chodzi o zmianę dodatków i aranżację ściany nad biurkiem). Może właśnie dlatego, że jest to miejsce pracy to awersja do tego pomieszczenia pojawia się niezwykle szybko i skutecznie zniechęca do jakiejkolwiek działalności… ;) Tak czy inaczej – moja relacja z „home office” jest bardzo skomplikowana i niestety dosyć często zamieniam biurko na kanapę lub stół w jadalni.

Ale jako że ostatnio na nowo zakochałam się w botanicznych akcentach, roślinach doniczkowych (w moim przypadku są to głównie kaktusy, które jako jedne z nielicznych roślin radzą sobie bez mojej nieudolnej pomocy, a właściwie pomimo niej) i pojedynczych zielonych gałązkach i listkach w wazonach, to bardzo przypasował mi pomysł na urządzenie biurka w takim właśnie klimacie. 

BOTANICZNY HOME OFFICE

Na początku nakreśliłam sobie, jak chcę, żeby mniej więcej wyglądało nowe biurko i miejsce bezpośrednio nad nim. Nie chciałam niepotrzebnie dziurawić ściany, a przy wieszaniu grafik i plakatów różnie to bywa. Wcześniejsze wersje tej domowej przestrzeni możecie podejrzeć na moim Instagramie, o tu.

A poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się odmienione centrum dowodzenia :)

Na biurku trzymam wszystkie plannery, organizery, notesy czy kalendarze. Ostatnio te trzy są moimi ulubionymi. Te ze zdjęcia po lewej są z Tk Maxxa, a ten po prawej to Minimal Life Planner.

 

BOTANICZNE GRAFIKI DO POBRANIA

Nie przychodzę tu jednak z pustymi rękami! Mam coś też dla Was :)

Jeżeli też chcecie dodać swojemu miejscu pracy trochę botanicznego akcentu to poniżej możecie pobrać grafiki ze zdjęć zupełnie za darmo. Jeśli będziecie pokazywać swoje domowe biura (lub każdy inny kąt w domu) z moimi grafikami na Instagramie to będzie mi bardzo miło, gdy oznaczycie mnie na zdjęciu (@kamilabondos) – z chęcią udostępnię na Stories Wasze ujęcia! Może komuś grafiki przydadzą się do czegoś innego, np. zdjęć typu flatlay? 

Tutaj możecie pobrać grafiki:
 

Pobierz: grafika nr 1
Pobierz: grafika nr 2
Pobierz: grafika nr 3
Pobierz: grafika nr 4
Pobierz: grafika nr 5

Mam nadzieję, że się przydadzą! :)

Kamila Bondos

Miłośniczka projektów DIY, uzależniona od Pinteresta i kawy. W domu stale coś zmienia i przestawia, a najchętniej robi to zerkając na lecące w tle odcinki „Przyjaciół”. Uwielbia kreatywne wyzwania, nowe pomysły i wino. Zakochana w fotografii, która szybko sprawiła, że na co dzień prawie nie rozstaje się z aparatem.

Powiązane wpisy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *